Arbeidsutvalget i Studenttinget

 
Henrik-1870.jpg

Henrik Waage Tjore

Leder
Telefon: 55 58 76 89
leiar.studenttinget@hvl.no

Yannick%2BAU-1740.jpg

Yannick Broese van Groenou

Nestleder, fag- og forskningsansvarlig (Bergen)
Telefon: 55 58 76 88
yannick.studenttinget@hvl.no

Stian-1820.jpg

Stian Sunde

Bærekraftansvarlig (Sogndal)
Telefon: 57 67 76 53
stian.studenttinget@hvl.no

Marie-1846.jpg

Marie Charlotte Moilanen Kettunen

Internasjonalt ansvarlig (Haugesund og Stord)
marie.studenttinget@hvl.no

Adrian-1797.jpg

Adrian STinessen Haugen

Læringsmiljøansvarlig (Bergen)
Telefon: 55 58 77 37
adrian.studenttinget@hvl.no

Helene%2BAU-1769.jpg

Helene Sylvarnes

Praksisansvarlig (Førde)
Telefon: 97 77 48 53
helene.studenttinget@hvl.no

Ole%2BHenrik-1786.jpg

Ole Henrik Bach

Kvalitet i utdanningsansvarlig (Haugesund og Stord)
Telefon: 90 66 11 36
ole.henrik.studenttinget@hvl.no

 

 

Organisasjonskonsulentene

 
IMG_1500.jpg

Stian Andre Golden

Organisasjonskonsulent
Arbeidssted: Haugesund
Telefon: 52 70 47 51
sag@hvl.no

60894515_1410682189074211_8924537309139828736_n+%281%29.jpg

Kristian Hovd Sjøli

Organisasjonskonsulent
Arbeidssted: Bergen
Telefon: 55 58 75 49
khsj@hvl.no

IMG_1549.jpg

Ragnhild Mulholland Ylvisaker

Organisasjonskonsulent
Arbeidssted: Sogndal
Telefon: 55 58 77 37
ragja@hvl.no